Vánoce 2017 bez stresu

O letních prázdninách myslet na vánoce? Nezbláznili se? :-)

Nezbláznili jsme se a hned vám to vysvětlíme.  Srpen a září jsou ideální měsíce pro nakupování vánočních dárků na Aliexpressu. Jsou to jednoduché počty, které stále dost lidí nechápe (respektive neznají pravidla nakupování na Aliexpressu) a pak v listopadu a nebo v prosinci mají stres z toho, jestli objednané zboží včas dorazí a jestli boxerky objednané k vánocům pro současného přítele budou i příteli, který bude na příští vánoce :-)

Vánoce 2017

Jdeme tedy počítat, na odeslání zboží mají prodejci většinou 10 dnů, na doručení je 60 dnů od odeslání, celkem tedy až 70 dnů. A v případě komplikací na cestě, případně zdržení zboží na celnici, to může být celkem i 3 měsíce. A nebo nakonec zboží nedorazí vůbec.

Pokud se budeme držet lhůty 70 dnů, tak je jasné, že je třeba objednat vánoční dárky do konce září. Kdo bude objednávat v říjnu a nebo dokonce v listopadu, vystavuje se značnému riziku, že objednané zboží bude moci darovat až na příští vánoce, v roce 2018 :-)

Milý ježíšku, vezmi si tedy do ruky co nejdříve papír a tužku, udělej si seznam lidí, které chceš obdarovat a seznam věcí, co jim chceš dát a nezapomeň je včas objednat. Ať se pak v prosinci zbytečně nestresuješ :-)

Prostor pro vaše komentáře


One thought on “Vánoce 2017 bez stresu”


Comments are closed.


Web pro všechny, kteří neumějí dobře anglicky, ale přesto chtějí nakupovat kvalitní zboží za výbornou cenu.
Pokud budete mít dotaz, pište na info@aliprodejna.cz