Doprava a platba za dopravu

Podporovaná doprava

V současné době si mohou dprodejci vybrat z osmi rychlostních možnosti dopravy:TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post and S.F. Express.

Vzhledem k tomu, že způsoby dopravy jsou nastaveny od prodejců, pro více informací byste měli kontaktovat přímo prodejce. Kontaktovat prodejce můžete, když  se dostanete na detailní stránku produktu  a  tam klikněte na Contact Now/kontaktovat nyní. Můžete také kliknout na Chat Now/Chatovat nyní a komunikovat v reálném čase s dodavateli, kteří jsou on-line přes váš messenger.

Celní a dovozní daně

Objednávky mohou podléhat proclení a DPH.

Zkontrolujte si, zda vaše objednávka bude podléhat  dovoznímu clu nebo dani z přidané hodnoty.
Dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky se budou platit vašemu přepravci (nejčastěji Česká pošta) při dodání zboží – na dobírku.
Prodejci nejsou zodpovědní za zpoždění způsobené celním útvarem ve vaší zemi.
Aliexpress  věří, že nebudete používat dodatečné dovozní náklady nebo průtahy při proclívání zboží jako důvod žádosti o vrácení.

Platba za dopravu

Všechny kurýrní služby a poplatky za dopravu jsou vyřizovány prodejci. Prodejci si mohou vybrat z osmi rychlostních možnosti dopravy: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hong Kong Post a S.F. Express. Náklady za dopravu se automaticky vypočítávají na základě hmotnosti, velikosti a objemu.

Pokud máte pocit, že dopravní poplatek je příliš vysoký pro zboží, které chcete objednat, můžete se obrátit na prodejce ohledně přepravních nákladů.

V případě, že prodejce souhlasí s tím, že sníží náklady na přepravu, částku za zboží vám může upravit  před provedením platby. Nebo můžete také zvolit alternativní způsoby dopravy, jak snížit náklady na přepravu.

Doručovací čas

Dodací lhůta se liší v závislosti na doručovací službě v  České republice . Pro informace týkající se dodací lhůty se obraťte přímo  se na svého prodejce. Prodejce však nemůže ovlivnit rychlost přepravy, obzvláště na území ČR.