Feedbacky neboli Hodnocení na Aliexpressu

AXACP2

Feedback na Aliexpressu je věc, která vám může při některých nákupech výrazně pomoci. Feedback, neboli hodnocení, udělují zákazníci, kteří obdrželi zboží. Hodnocení může být  pomocí hvězdiček nebo pomocí hvězdiček a slovního hodnocení, lze však také k hodnocení přidat fotografie.

 

Pokud má zboží nějakou historii, je dobré se na feedback podívat a přečíst si, co zákazníci píší, případně se podívat i na feedbacky s fotkami, které mají obvykle nejvyšší vypovídající hodnotu.

 

Je však i zboží, u kterého obvykle žádné feedbacky nenajdete. Většinou se jedná o značkové zboží, které Aliexpress maže, pokud nemá prodejce licenci na prodej této značky na Aliexpressu od výrobce (například Adidas, Nike, Armani, Guess, Chanel, Michael Kors a podobně). Pokud feedbacky nejsou, můžete se ještě spolehnout na ochrannou lhůtu Aliexpressu, která funguje tak, že pokud vám zboží nepřijde a nebo obdržíte zboží, které neodpovídá fotkám při nákupu, vrátí vám Aliexpress peníze.

 

A kde tedy feedbacky najdete?

Jsou dva způsoby, jak se k feedbackům dostat. První způsob je ten, že kliknete na počet hodnocení, v tomto případě tedy na 456 votes.

hodnoceni1

Dostanete se na následující část stránky, kde si můžete zaškrtnout, jaký feedback chcete zobrazit. Na výběr máte hodnocení dle počtu hvězdiček, můžete si zobrazit všechny negativní nebo pozitivní hodnocení, můžete si zobrazit jen feedbacky s fotografiemi.

hodnoceni2

Hodnocení s fotografiemi pak vypadá takto. Můžete si pak fotky rozkliknout a zjistit, jestli se vám opravdu bude líbit.

hodnocení3

 

Druhý způsob, jak se dostat k feedbackům, je ten, že se pod hlavním obrázkem přepnete z Product Details na Feedback. A dále už je to úplně stejné.

hodnoceni4

Přejeme vám pohodové nakupování.

 

Prostor pro vaše komentáře