Chytré hodinky z Aliexpressu

Hlavní důvod, proč jsem chtěla chytré hodinky, byl měřič krevního tlaku a jeho zaznamenávání do mobilní aplikace, protože ráno se mi občas motá hlava a doktorka se mě ptá, jaký mám tlak a já nemám žádný měřič.

hodinky1
Nejprve jsem měla na vyzkoušení cca 2 týdny Carneo U7 a opravdu se mi moc líbily a i tlak měřil věrohodně – hodnoty velice podobné jako naměřené u lékaře. Také oceňuji krokoměr pro udržení kondice. A radost jsem měla z oznámení příchozích hovorů, protože telefon nemívám po ruce, často i schovaný v batohu, takže ani telefon neslyším. Výhoda je, že pokud je kontakt uložený v seznamu v telefonu, tak se na displeji přímo ukáže, kdo volá, jinak jen telefonní číslo, takže hned vím, zda mám telefon (Iphone 7) hledat nebo se nevzrušovat 😇 Funkcí má samozřejmě více, ale toto mě přesvědčilo, že si ho též objednám a zkusím to na Ali za třetinový peníz.
Hlavní kritérium u mě bylo, aby byly hodinky vodotěsné, měřily krevní tlak a vzhled spíše elegantní než sportovní. Momentálně je mám měsíc a půl, stále fungují a mají stále stejný vzhled – kovové části nijak nekorodují a to s nimi chodím i do sprchy a bazénu. Další poznatek byl ten, že oba náramky mají úplně stejné funkce a dokonce oba výrobci doporučují úplně stejnou mobilní aplikaci, takže jsem maximálně spokojená. Zatím jediné mínus, které jsem zjistila je ten, že když jdu dlouhou štreku s kočárkem a držím madlo rukou s hodinkami, tak krokoměr nepracuje správně (nepočítá kroky), ale to asi bude u všech podobných zařízení🤔
hodinky2

Funkce:
datum a čas – nastaví se pomocí párování s mobilem
krokoměr – dá vědět, když splníte svůj denní počet kroků
ušlá vzdálenost
spálené kalorie – nevím, jak ověřit, zda ukazuje správně
tep
tlak
spánek – jelikož vstávám v noci k dětem, tak z toho byly oba náramky zmatený 😅

http://s.click.aliexpress.com/e/ZzvnaQv
– je to stejný prodejce, u jakého jsem koupila já, jen má více odkazů na stejné hodinky s různými cenami.

Celý obchod zde.

hodinky3 hodinky4

 

 

Prostor pro vaše komentáře


Web pro všechny, kteří neumějí dobře anglicky, ale přesto chtějí nakupovat kvalitní zboží za výbornou cenu.
Pokud budete mít dotaz, pište na info@aliprodejna.cz