Chytré hodinky z Aliexpressu

Hlavní důvod, proč jsem chtěla chytré hodinky, byl měřič krevního tlaku a jeho zaznamenávání do mobilní aplikace, protože ráno se mi občas motá hlava a doktorka se mě ptá, jaký mám tlak a já nemám žádný měřič.

hodinky1
Nejprve jsem měla na vyzkoušení cca 2 týdny Carneo U7 a opravdu se mi moc líbily a i tlak měřil věrohodně – hodnoty velice podobné jako naměřené u lékaře. Také oceňuji krokoměr pro udržení kondice. A radost jsem měla z oznámení příchozích hovorů, protože telefon nemívám po ruce, často i schovaný v batohu, takže ani telefon neslyším. Výhoda je, že pokud je kontakt uložený v seznamu v telefonu, tak se na displeji přímo ukáže, kdo volá, jinak jen telefonní číslo, takže hned vím, zda mám telefon (Iphone 7) hledat nebo se nevzrušovat 😇 Funkcí má samozřejmě více, ale toto mě přesvědčilo, že si ho též objednám a zkusím to na Ali za třetinový peníz.
Hlavní kritérium u mě bylo, aby byly hodinky vodotěsné, měřily krevní tlak a vzhled spíše elegantní než sportovní. Momentálně je mám měsíc a půl, stále fungují a mají stále stejný vzhled – kovové části nijak nekorodují a to s nimi chodím i do sprchy a bazénu. Další poznatek byl ten, že oba náramky mají úplně stejné funkce a dokonce oba výrobci doporučují úplně stejnou mobilní aplikaci, takže jsem maximálně spokojená. Zatím jediné mínus, které jsem zjistila je ten, že když jdu dlouhou štreku s kočárkem a držím madlo rukou s hodinkami, tak krokoměr nepracuje správně (nepočítá kroky), ale to asi bude u všech podobných zařízení🤔
hodinky2

Funkce:
datum a čas – nastaví se pomocí párování s mobilem
krokoměr – dá vědět, když splníte svůj denní počet kroků
ušlá vzdálenost
spálené kalorie – nevím, jak ověřit, zda ukazuje správně
tep
tlak
spánek – jelikož vstávám v noci k dětem, tak z toho byly oba náramky zmatený 😅

http://s.click.aliexpress.com/e/ZzvnaQv
– je to stejný prodejce, u jakého jsem koupila já, jen má více odkazů na stejné hodinky s různými cenami.

Celý obchod zde.

hodinky3 hodinky4

 

 

Prostor pro vaše komentáře